Home

Gemeente Lede burgerzaken

E-loket burgerzaken. Via dit e-loket kan je van thuis uit een aantal documenten aanvragen of een aantal verklaringen doen. Je hoeft niet meer naar het gemeentehuis te komen, je hebt enkel thuis een internetverbinding en een kaartlezer voor je elektronische identiteitskaart nodig. Die kaartlezer moet je wel eerst installeren Te koop: perceel grond gelegen in de kmo-zone, 9340 Lede - Heiplas Een perceel grond gelegen in de KMO-Zone aan de Heiplas, volgens titel in de sectie E, deel van nummer 17/G en thans kadastraal bekend volgens recent kadastraal uittreksel sectie E, nummer 0017C2 P0000, met een oppervlakte volgens kadaster van zevenenzestig aren achttien centiaren (67a 18ca) 9.00 tot 12.00 uur. 16.00 tot 19.00 uur. Vrijdag. 9.00 tot 12.00 uur. De gemeentelijke diensten zijn in 2021 gesloten op volgende (lokale) feestdagen: vrijdag. 1 januari Indien je in de lijst hieronder niet jouw gewenst product ziet staan, gelieve dan contact op te nemen met de dienst burgerzaken via info@ocmw.lede.be. Meld je voor jouw afspraken aan bij de sociale dienst, Kasteeldreef 50 te Lede

E-loket burgerzaken - Gemeente Led

medewerker burgerzaken, Gemeente Lede onbepaalde duur - graad C1-C3 Je bent een administratieve duizendpoot die zowel de dienst als de burgers bijstaat binnen de dienst burgerzaken. Je ontfermt jou over een correcte administratieve verwerking van aangelegenheden burgerlijke stand, bevolkings- en. Gemeente Ledegem. Rollegemstraat 132 8880 Ledegem 056 894 800 info@ledegem.be. Alle contactinfo en openingsuren. Contacteer on Vacatures Administratief medewerker dienst secretariaat in 9340 Lede. Werk zoeken binnen 145.000+ actuele jobs. Snel & eenvoudig. Beste werkgevers in 9340 Lede. Fulltime baan, parttime baan, tijdelijke baan. Competitief salaris. Vacature-alert. Werk vinden: Administratief medewerker dienst secretariaat - is makkelijk medewerker burgerzaken, Gemeente Lede In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze steden zijn een meerwaarde

- Gemeente Led

Vacatures om (deeltijds) bij gemeente Lede aan de slag te gaan: coördinator cultuurbeleid, medewerker burgerzaken, ICT-coördinator, milieudeskundige en opvangbegeleidste U kunt kosteloos een nieuwe datum afspreken. Vul een contactformulier in of bel met 14 071. U wilt gaan trouwen of een geregistreerd partnerschap aangaan. Van harte gefeliciteerd! De eerste stap op weg naar zo'n verbintenis is de melding voorgenomen huwelijk (vroeger: in ondertrouw gaan). U doet de melding voorgenomen huwelijk digitaal Gemeente Lede vacatures. De beste HBO+ vacatures van topwerkgevers. medewerker burgerzaken, ICT-coördinator, milieudeskundige en opvangbegeleidste Een gemeente waar we trots op zijn. Werken bij Heeze-Leende betekent werken binnen een gemoedelijke organisatie, met grote ambities en de drive om ervoor te gaan De start van de grote vakantie betekende voor ambtenaar Marc De Waele (61) uit Smetlede ook de start van zijn pensioen. De man werkte 42 jaar voor de gemeente Lede. Echt afscheid nemen was wegens.

Bevolking. De dienst bevolking houdt zich bezig met de informatiegegevens die betrekking hebben tot elke burger ingeschreven in onze gemeente. Je kan er terecht voor identiteitsbewijzen, paspoorten, rijbewijzen, en alle daarmee gerelateerde attesten en documenten. Men hoeft zich zelfs niet meer te begeven naar onze dienst Het gemeentebestuur van Lede is op zoek naar een tijdelijk administratief medewerk (st)er voor de dienst burgerzaken. Wie interesse heeft in deze tijdelijke voltijdse betrekking kan zich tot. Raadpleeg de dienst burgerzaken op 053 60 68 10 of via burgerzaken@lede.be voor de laatste stand van zaken. Wij werken momenteel een reglement uit om huwelijken op buitenlocaties mogelijk te maken. In mei 2021 zal dit reglement ter goedkeuring worden voorgelegd aan de gemeenteraad 6 i n f o r m e e r t - Gemeente Lede Webformulieren - Levensloop en Identiteit (Burgerzaken) Verhuis binnen of naar Opwijk; Volg ons op Tobania. Gemeente Opwijk Ringlaan 20, 1745 Opwijk T 052 36 51 11, info@opwijk.be Vacatures. Openingsuren. Ik wil iets melden. Uit in Opwijk. Thuisloket. Ik wil een afspraak. Recyclagepark. Ik zoek een document.

Openingsuren - Gemeente Led

Het schepencollege van Lede heeft de dienst burgerzaken opdracht gegeven een onderzoek te voeren naar domiciliefraude bij politici van Open Vld. Er zullen controles worden uitgevoerd naar de. Voeg Gemeente Merchtem - Burgerzaken - Rustpensioen of Overlevingspensioen toe aan een favorietenlijst. Gelieve een lijst aan te maken. Zoekopdracht opslaan. close. Naam. Annuleren. Gemeente Merchtem - Burgerzaken - Rustpensioen of Overlevingspensioen U bent hier. Home U kan het gemeentehuis bezoeken in Lede en informatie inwinnen bij de bali van het gemeentehuis. Ook kan u bellen op tel nr: 053 60 68 00 of stuurt u een email naar: info@lede.be. Voor uitgebreide informatie over burgerzaken, een afspraak maken en openingstijden kijkt u op de officiele website van de gemeente: www.lede.be © Gemeentebestuur Lede Markt 1 9340 Lede Tel: 053 60 68 00 Fax: 053 80 33 09 info@lede.be openingsuren Markt 1 9340 Lede Tel: 053 60 68 00 Fax: 053 80 33 09 info.

Voeg Gemeente Lede toe aan een favorietenlijst. Gelieve een lijst aan te maken. Zoekopdracht opslaa Gemeente Lede, Lede. 4.567 vind-ik-leuks · 305 personen praten hierover · 2.969 waren hier. Dit is de officiële Facebookpagina van het gemeentebestuur van Lede De gemeentelijke speelpleinwerking volgt dit advies. De monitoren op speelplein Krawietel worden sinds deze week elke maandag en elke donderdag getest. Dit is een preventieve maatregel die ons in staat stelt om snel te reageren indien er een besmetting van het coronavirus zou zijn Het betreft een aanvraag het slopen van de bestaande overkapping in fase 1 en het aanleggen van 4 overdekte tennisterreinen en 3 niet overdekte padelterreinen

PlanJeBezoekAanOnzeDiensten - Gemeente Led

 1. Menu Gemeente en burgerzaken Wonen en verbouwen Zorg en inkomen Recreatie Contactinformatie Bezoekadres. Koningin Julianalaan 3 2224 EW Katwijk. Postadres. Postbus 589, 2220 AN Katwijk. Contact en openingstijden. Contact (071) 406 50 00 06 10 95 60 88 info@katwijk.nl extra.katwijk.
 2. Burgerzaken. Trouwen of geregistreerd partnerschap; Verhuizen of inschrijven. Gaat u verhuizen binnen of buiten Sliedrecht of wilt u een huis huren
 3. Eerstdaags volgt een bijhorend instructiebord met een overzicht van de toestellen en indicatie van gebruik van verschillende spiergroepen: Pull-up/Chin-u
 4. Inwoners. Paspoort, ID-bewijs en rijbewijs. Parkeren, verkeer en vervoer. Verhuizen of inschrijven. Afval. Melden bij de gemeente. Trouwen en registratie partnerschap. Geboorte en overlijden. Uittreksels en aktes
 5. Burgers krijgen het woord over verkeersveiligheid via 'all-for-zero.be
 6. Alles over burgerzaken, kinderopvang, wonen en (ver)bouwen en milieu in onze gemeente. Ontdek hier het vrijetijdsaanbod voor jong en oud en evenementen in Maldegem. Alles over het onderwijsaanbod, ondernemen, handelaars en vacatures in Maldegem. Alles over het mobiliteitsplan, veiligheid en preventie, wegenwerken, parkeren en openbaar vervoer
 7. Dit is de officiële website van gemeente en OCMW Nazareth, samen het lokaal bestuur Nazareth. Ontdekt hier onze evenementen, dienstverlening en beleidsplannen

Officiële website van de gemeente Zaventem met nieuws, informatie over de diensten en een digitaal loket Welkom bij de Gemeente Aalten. Bezoekadres Hofstraat 8, 7121 DM Aalten Postadres Postbus 119, 7120 AC Aalten Telefoon (0543) 49 33 33 E-mail gemeente@aalten.nl LET OP: wij werken alleen op afspraak

Administratief medewerker burgerzaken - Job at Gemeente

 1. Gemeente Brakel. Marktplein 1 9660 Brakel BE0207.690.262 Klik hier voor de openingsuren Klik hier voor een afspraak 5 populairste pagina's. Afspraak maken; Burgerzaken afspraak; Openingsuren; Recyclagepark informatie; Thuisloket; Recente berichten. Sportgala Brakel 2021; Werken Hollebeekstraat
 2. Officiële website van de gemeente Ruiselede met nieuws, informatie over de diensten en een digitaal loket
 3. Alle diensten werken op afspraak.. Je kan elke werkdag van 8.45 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur een afspraak maken. Op vrijdag kan dit enkel in de voormiddag. Opgelet: een afspraak kan maar tot één dag voordien worden geboekt. Klik hierboven op de knop 'Afspraak' om online een afspraak te maken. Je kan ook nog steeds telefonisch een afspraak vastleggen, via het nummer T 03 790 02 11
 4. Voeg Gemeente Ternat - Dienst Burgerzaken toe aan een favorietenlijst. Gelieve een lijst aan te maken. Zoekopdracht opslaan. close. Naam. Annuleren. Gemeente Ternat - Dienst Burgerzaken U bent hier. Home. Gemeente Ternat - Dienst Burgerzaken. Gemeentehuisstraat. 21, 1740 Ternat. Op kaart tonen. Telefoon. 02 451 45 45. 02 582 68 32
 5. U kunt langsgaan bij de dienst Burgerzaken van uw (nieuwe) gemeente. Om de adreswijziging voor het hele gezin door te geven, volstaat het dat één van de meerderjarige leden van het gezin de aangifte doet. Om de adreswijziging te kunnen doorgeven hebt u een geldig identiteitsbewijs nodig met uw rijksregisternummer
 6. Officiële site van de gemeente Herzele met nieuws, activiteitenkalender, informatie over de diensten en een e-loket
 7. Dit is de officiële website van gemeente en OCMW Wetteren. Namaak is niet alleen illegaal, meestal zijn de producten ook van slechte kwaliteit en in sommige gevallen zelfs gevaarlijk

Een deur naar sociale dienstverlening in HouthulstHet is niet altijd eenvoudig om de weg te vinden naar de juiste dienst als mensen met een vraag of probleem zitten. Met de oprichting van het Sociaal Huis wordt de sociale dienstverlening in Houthulst toegankelijker. Het Sociaal Huis is hét aanspreekpunt voor alle welzijnsthema's en sociale dienstverlening in de gemeente Omwille van de coronacrisis, werken we uitsluitend op afspraak.Neem contact op via telefoon of e-mail voor je naar het gemeentehuis komt. Onze gebouwen zijn enkel toegankelijk mits het dragen van een mondmasker Afvalkalender gemeente Barneveld. Ga naar uw persoonlijke afvalkalender of afvalwijzer en zie op welke dag inzameling van uw afval plaatsvindt en uw grijze, groene, blauwe bak of minicontainer wordt geleegd

Contact en openingstijden - Gemeente Leide

 1. BENCHMARK STEDEN EN GEMEENTEN Lokale financiën onder de loep De lokale besturen staan voor grote uitdagingen. De Vlaamse regering besliste dat de Vlaamse steden en gemeenten tegen 2019 politiek en ambtelijk-organisatorisch vergaand moeten integreren. Die beslissing heeft ook een impact op de financiële huishouding. Om een haalbaar meerjarenplan uit te werken, moeten steden en gemeente
 2. gemeente [at] merelbeke.be. Veel gezocht. Elke tuin een boom of struik; Speelbos; Inschuiven Bergwijkbrug donderdag 15 juli. Tweede dosis AstraZeneca vervroegen. Tweede dosis AstraZeneca vervroegen voor het vaccinatiecentrum van Wetteren en Wachtebeke Nieuw Parkeerbeleid: E-loket open vanaf zaterdag 26 juni
 3. 1.014 vacatures voor Gemeente op Indeed.com. Solliciteer op vacatures voor Deskundige Vrije Tijd En Evenementen, Maatschappelijk Werker, Secrétaire en ander werk
 4. vacatures voor Gemeente in Geraardsbergen. Sorteer op: relevantie - datum. Pagina 1 van 43 vacatures. Hier worden vacatureadvertenties weergegeven die aan jouw zoekopdracht voldoen. Indeed wordt mogelijk door deze werkgevers betaald om Indeed gratis te houden voor werkzoekenden. Indeed rangschikt vacatureadvertenties op basis van een combinatie.
 5. 327 vacatures voor Gemeente in Buggenhout op Indeed.com. Solliciteer op vacatures voor Jobs in Het Gemeentelijke Basisonderwijs, Schoonmaker en ander werk

Vind een job in de grootste jobdatabank van Vlaanderen. Snel en gemakkelijk Ontdek 3 openstaande vacatures voor Medewerker Zorgadministratie in Lede (9340) op VDAB.be. Zoek snel en gemakkelijk in onze jobdatabank. Vind de job van je drome Gemeente Lede. 9340 Lede. 3 dagen geleden. medewerker burgerzaken, Gemeente Lede. In Lede bouwen wij aan een sociale en veilige gemeente waar het goed is om te wonen, te werken en te leven. Onze centrale ligging ten opzichte van centrumsteden als Gent en Brussel en de goede verbindingen met deze steden zijn een meerwaarde Find a good job as Administratief medewerker secretariaat in Lede at the company Gemeente Lede

Find a good job as Deskundige HR & loopbaanbeheer in Lede at the company Gemeente Lede

Gemeentelijke diensten enkel op afspraak tot - Radio Led

Over de UGent. De Universiteit Gent is een wereld op zich. Meer dan 8.000 personeelsleden zijn er dagelijks aan de slag in onderwijs en onderzoek, beheer en administratie, technische en sociale voorzieningen, enz heeft een voltijds contract van onbepaalde duur als coördinator ouderenbeleid in de aanbieding waarbij je werkt in een flexibel uurrooster. biedt je een loon binnen weddeschaal B1-B3 (met een basisbrutowedde 2 483,38 EUR per maand en 4 146,34 EUR per maand). Relevante anciënniteit komt in aanmerking, zowel uit de openbare sector, privésector.

Vanackerestraat 12. 8560 Wevelgem. België. 056 43 34 00. burgerzaken@wevelgem.be. Nu gesloten. Detail en openingsuren. Dienst Burgerzaken Wevelgem. Bekijk op Google Maps Erik van Heijningen waarnemend burgemeester Bodegraven-Reeuwijk. De commissaris van de Koning in Zuid-Holland, Jaap Smit, benoemt met ingang van 1 september 2021 Erik van Heijningen tot waarnemend burgemeester van de gemeente Bodegraven-Reeuwijk

Dringend gezocht: Administratieve gemeente in 9340 Lede

Smits Arlette, administratief medewerker - T 089 39 10 02 - E burgerzaken@as.be. Vliegen Marleen, administratief medewerker - T 089 39 10 22 - E burgerlijkestand@as.be. Vandijk Josiane, administratief medewerker - T 089 39 10 06 - E strafregister@as.be. Joëlle Vanwetswinkel, administratief medewerker - T 089 39 10 00 - E burgerzaken3@as.be Vacatures Schoonmaak rijbewijs in 9340 Lede. Werk zoeken binnen 145.000+ actuele jobs. Snel & eenvoudig. Beste werkgevers in 9340 Lede. Fulltime baan, parttime baan, tijdelijke baan. Competitief salaris. Vacature-alert. Werk vinden: Schoonmaak rijbewijs - is makkelijk

Burgerzaken - Inwoners - Gemeente Aalte

Vacatures om (deeltijds) bij gemeente Lede aan de slag te

Bevolking Gemeente Wichele

 1. Gemeente werft aan Lede hln
 2. Saartje Heymans - De gemeenteraad keurde in maart het
 3. 6 i n f o r m e e r t - Gemeente Led
 4. Levensloop en Identiteit (Burgerzaken) - Gemeente Opwij
 5. Onderzoek naar domiciliefraude in schepencollege Lede
 6. Gemeente Merchtem - Burgerzaken - Rustpensioen of
 7. Gemeentehuis Lede Stadhuis Led

Thema - Gemeente Led

 1. Gemeente Lede De sociale kaar
 2. Gemeente Lede - Startpagina Faceboo
 3. Preventieve maatregelen op het speelplein
 4. Bekendmaking aanvraag omgevingsvergunning - lede
 5. Gemeente en burgerzaken Gemeente Katwij
 6. Burgerzaken - Gemeente Sliedrech

Vernieuwde outdoor fitness aan sportcomplex De - lede

Gemeentelijke diensten enkel op afspraak tot 30 juniLede ondertekend burgemeesterconvenant klimaatgezondLEDE: DE PARTIJEN DOORGELICHT | Lede | Regio | HLNLevensgenieters op wandelHubert Topke heet u welkomOnderzoek naar domiciliefraude in schepencollege | LedeBurgerzaken werkt tijdelijk alleen op afspraak - LEO Middelsé